Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Recepty

 
 

06.01.2008 13:35:16 - Mirka: Přátelské kotlety: Naspod zapékací mísy dáte olej, pak cibulku, slaninu, na ně pokladete vepřové řízky (po obou stranách posolené, opepřené a pomazané kremžskou hořčicí), pak šunkový salám, opět cibule, plátkový sýr a zalijete sladkou smetanou. Pečte v zapékací míse podle potřeby.

07.01.2008 21:37:17 - Katka: Toho bych se nebála. Jestli malá opravdu baští ovoce, zeleninu, maso a jogurty, tak má nejspíš všechno co potřebuje, akorát bych postupně přidala chléb. Asi nejlepší je ráno dát chléb nebo jogurt, na svačinu ovoce, k obědu maso s bramborem nebo zeleninou, pak opět ovoce a večeři kašičku.
20.09.2007 20:47:33 - : dobrý večer maminky,mám dceru které je sedm měsícu a měsíc už přikrmuji.Baštíme ovoce,zeleninku,maso,jogurty.Jen prosím o nápad uspořádat nějak jídelníček.Mám pocit,že baštíme stále to samé a bojím se,abych něco nezanedbala.Děkuju Kačka.
20.09.2007 20:36:20 - : smiley
02.07.2007 17:07:46 - Radka: Dělám dětem jáhlovou kaši - rozvařím 1 dcl jáhel. Pak 5 oloupaných jablek rozkrájím na kousky , vyndám jádřince, zaliju 4 dcl vody a povařím, osladím, provoním skořicí pak jablka rozmixuju s jahlami.

 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.