Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Zaměstnání na mateřské

Jak získat zaměstnání na mateřské

Získat zaměstnání na mateřské není moc jednoduché, což je dáno hlavně vašimi omezenými časovými možnostmi. Přinášíme několik tipů, jak zaměstnání na mateřské získat:

  •  - domluvte se se zaměstnavatelem ještě před nástupem na mateřskou
  •  - hledejte informace na internetových portálech (například www.jobs.cz), existují zde rubriky pro částečné úvazky
  •  - do výše uvedených portálů personálních agentur nebo internetových serverů si zadejte svůj profil (možno i na našich stránkách)
  •  - pokud nevyjde žádná z výše uvedených možností, uvažujte o vlastním podnikání - viz následující rubrika
Žádné komentáře
 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.