Hledáme pracovité maminky!Jste na mateřské dovolené, nebo ji právě končíte a hledáte nové možnosti svého uplatnění? Hledáte perspektivní práci s budoucností a finančním ohodnocením, odpovídající Vašim schopnostem a pracovnímu nasazení?

Česká realitní kancelář GENERAL REALITY a.s., působící na trhu nemovitostí více jak 8 let, přijme do svého kolektivu novou kolegyni na pozici - realitní makléřka. Jedná se především o práci z domova s občasnými osobními konzultacemi v hlavní kanceláří na Václavském náměstí. Pracovní doba je volitelná a je ponechána plně v kompetenci každého, tak, aby ji mohl přizpůsobit rodině i svým domácím povinnostem.Požadujeme:

pracovitost, svědomitost, poctivost

výborné organizační schopnosti

kvalitní vyjadřovací a komunikační dovednosti

ochotu dát v daný čas do práce maximum

min. SŠ vzdělání

komunikační znalost AJ výhodouNabízíme:

výborné finanční podmínky

důkladné zaškolení na náklady společnosti

zázemí stabilní společnosti

služby advokáta, pomoc kolektivu

firemní výhody (notebook, telefon, foto...)

reprezentativní kanceláře na Václavském náměstí

pravidelné zaškolování do realitního trhu

schopným slibnou budoucnost

cenu na trhu práce, odpovídající vašim dovednostemNajděte si nový cíl. I dnes můžete začít bez starostí novou kariéru v nepoznaném oboru. Můžete začít u férové společnosti s vizí a zajistit si dobrou budoucnost i finanční jistotu s partnerem, který Vám bude rozumět.Pokud byste chtěli vědět více informací, zašlete nám, prosím, před pozváním na nezávaznou schůzku, svůj profesní životopis na email: martin.donat@general-reality.cz, nebo volejte mob.: 603 970 963. Budeme se těšit na setkání i budoucí spolupráci.