Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Jaké změny čekají rodiny

Změny v poskytování přídavku na dítě - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5871":
Redakce blogu Mateřská a rodičov
Odpověď pro Jardu: Podle našich informací není třeba formulář podávat znovu. Příslušná instituce přezkoumá znovu Váš nárok na dávky (2,4 násobku ŽM rodiny) a pokud kritérium překročíte, budete vyrozuměn a dávky by Vám byly odejmuty. Další příjmy byste měl dokládat opět až v září za rok 2007.
JARDA
CHCI SE ZEPTAT JETLI MAM ZNOVU ZADAT O DETSKE PRIDAVKY S NOVYM FORMULAREM NA R.2008,POTVRZENÉ PRÍJMY MÁM ZA ROK 2006 JIZ VSECHNY ODEVZDANE NA OSSZ A PRIDAVKY POBÍRÁM.

 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.