Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Jaké změny čekají rodiny

Přídavek na děti přestalo od ledna dostávat přes půl milionu rodin

Také jste od ledna dostali obálku s modrým proužkem a informací, že přicházíte o přídavky na děti? Nejste sami. Počet vám podobných se blíži k 600 000. K tomu přibližně 20 tisíc rodin přijde o sociální příplatek.

Podle mluvčího MPSV by tento krok neměl rodiny příliš zasáhnout, protože došlo ke zvýšení slevy na dani na poplatníka i na dítě.

Jak jste na tom vy? Cítíte se reformou ošizeni nebo vám naopak pomohla? Nebo se vaší rodiny vůbec nedotkla? Podělte se s ostatními čtenáři o své názory.

Žádné komentáře
 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.