Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Nabízím hlídání

Nabízím hlídání v ostatních městech

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3310":
petra
Nabízím dlouhodobé i jednorázové hlídání dětí již od miminek.
jsem maminka (36let) dvou dětí 10 a 6 roků tak skušeností mám dost,jsem nekuřačka,děti mám ráda ,
mám skušenost i s hlídáním v rodině holčičky od 6m .a pro dítko je to lepší že je ve svém prostředí.Mohu hlídat od 8 do 14.30 hod nebo
dle dohody , nejdéle však do 16.00 občas
Olomouc......vackovape@seznam.cz smiley
Centrum Tulipán - Kladno
Zařízení rodinného typu pro děti předškolního věku nabízí hlídání dětí. Kreativní bloky pro děti po celý den, servis pro dítě, možnost pobytu na zahradě, shlédnutí Vašich dětí web kamerou a další nadstandardní služby za standardní ceny.Více info na www.centrumtulipan.cz.
1beruska2
Pohlídám vaše sluníčko s mojím andílkem.

V přerově

 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.