Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Navrhněte další témata k diskuzi

Pokud se chcete na těchto stránkách o něčem novém dočíst, napište prosím své přání. Upozornění: Příspěvky v diskuzích jsou názorem našich čtenářů a nevyjadřují názor redakce.

18.10.2008 20:09:29 - Lily: Ahojky, už jste slyseli o analyzátoru dětského pláče, je to krabička ve velikosti baby sittingu ale ma uplně jiný význam..když miminko začne plakat přiloží se to do dostatečné vzdálenosti a ono to ukaže co miminko potrebuje jestli ma hlad nebo jestli ma zarazene prdiky.....moje sestřenice to dostala jako dáreček a myslim si že je to super..:) nebo aspon to ulehci spoustu stressu a práce..:) Kdyžtak se mrkněte na www.whycry.cz
13.12.2007 00:36:39 - Redakce blogu Mateřská a rodičov: Odpověď pro Karla:

Rodičovský příspěvěk při studiu pobírat lze, pokud zajistíte péči o dítě jinou zletilou osobou.
12.12.2007 23:40:39 - Karel: Mateřská a studium. Lze studovat a pobírat rodičovský příspěvěk? Když člověk může být na mateřské a podnikat, proč by nemohl studovat?
14.11.2007 22:57:23 - Pavel: I já bych uvítal efektivní učení

 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.