Mateřská a rodičovská dovolená (nejen pro maminky)

Oblíbené porodnice

Prvním návrhem na diskuzi bylo přání čtenářky, která by se ráda dozvěděla o vašich zkušenostech s porodnicemi.

Byla jste se svou vybranou porodnicí spokojena?

Ano (875)
 

Moc ne (826)
 

Ne (764)
 

09.05.2007 20:38:27 - Katka: V roce 2002 jsem byla v Brně na Obilnem Trhu. ¨Na porodnim sale Super, detske sestry taky, ael na oddeleni sestinedeli nic moc - stare pokoje, neprijemne sestry. Ale celkove jsem byla vcelku spokojena.
08.05.2007 22:26:23 - Alena: Rodila jsem v městské nemocnici v Ostravě a musím říct, že mi přišlo téměř vše na dobré úrovní. Setkala jsem se jen s jednou nepříjemnou sestřičkou a lékařkou, ale při vší péči to byl spíše ojedinělý zážitel. Dávám téhle nemocnici tak dvojku.
27.04.2007 17:40:26 - Kamča: Ahoj Romčo, mám z Českých Budějovic dva zážitky. Nejdřív jsem rodila v roce 2000, ale spokojená jsem nebyla a nejhorší byly sestry na šestinedělí. Při druhém porodu (2006) jsem chtěla do Prachatic, ale místo toho jsem skončila na rizikovém oddělení českobudějovické nemocnice a tentokrát jsem byla moc překvapena příjemným chováním všech zdravotníků. I porod proběhl nad ošekávání dobře. Takže teď fajn, až na to oddělení šestinedělí.
20.04.2007 21:53:19 - Hanka: A co Ostrava a okolí?

 
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Odpovědi v poradně a diskuzích nemají charakter právni rady, byly poskytnuty zdarma a její poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s využitím nebo nevyužitím informací v nich uvedených.